Anasayfa » HGS SORGULAMA » HGS MÜŞTERİ HİZMETLERİ

HGS MÜŞTERİ HİZMETLERİ

HGS müşteri hizmetleri hızlı geçiş sistemi uygulaması dâhilinde HGS kullanıcılarının yaşayabileceği sorunlar karşısında yardım alabileceği yardımcı uygulamadır. Uygulamaya ulaşım internet üzerinden ya da telefon ile yapılabilmekte olup, her iki kullanım alanı da HGS kullanıcılarının sorunlarına çözüm üretme amacı ile sisteme sokulmuştur. HGS müşteri hizmetlerine telefon ile ulaşarak bilgi almak ya da sorgulama yapmak isteyen HGS kart sahipleri 444 17 88 nolu telefondan çağrı merkezine ulaşarak görevli operatörlerden birisi ile iletişim kurabilir ve sorununa çözüm bulabilir. Ancak müşteri hizmetlerine internet üzerinden bağlanmak isteyenler için birçok avantaj bir arada sunulmaktadır.

HGS kart sahibi HGS müşteri hizmetleri internet uygulamasına üye olarak bakiye sorgulama. HGS geçiş ihlali sorgulama sonuçlarına pratik olarak ulaşma imkânı bulabilmekte ve HGS uygulamasında yapılan yeniliklerde haberdar olabilmektedir. HGS müşteri hizmetleri üyelik işlemini gerçekleştirmek için öncelikle arama motoru kullanılarak HGS müşteri hizmetlerinin sayfasına ulaşmak ve sayfa üzerinden üyelik işlemleri butonuna tıklamak gerekmektedir. Sonrasında açılacak sayfada HGS kart sahibinin TC kimlik nosu ve e-posta adresi belirtilen boşluklara doldurmak ve istenildiği gibi iki defa güvenlik şifresini girmek ve üye ol butonuna tıklayarak üyelik işlemini tamamlamak gerekmektedir.

Sonrasında ilgili kişinin e-posta adresine gelen aktivasyon linkinin gelmesini beklemek ve gelen linki açarak üyeliğini aktif hale getirmek yeterli görülmektedir. Sonrasında HGS kart ile ilgili tüm sorulara bu uygulama üzerinden cevap bulmak mümkündür.

HGS müşteri hizmetleri sayfası şöyledir;

1

Resimde görüldüğü gibi kişilerin yukarıda anlatılan tüm işlemleri site üzerinden yapması mümkündür. Bu konuda detaylı bir şekilde tüm bilgilere erişilebilir. Abone olan kişiler müşteri hizmetleri giriş bölümünü kullanmalıdır. Bu bölümde ilk defa giriş yapan kişiler üye olmalıdır. Üyelik alındıktan sonra ise kişiler kolay bir şekilde bilgi alabilir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sizler de direk sisteme erişim sağlayabilirsiniz.
HGS MÜŞTERİ HİZMETLERİ SAYFASI İÇİN : TIKLAYINIZ


Yazar hgs
Etiketler

Benzer Konular

Yorumlar (1)

  1. Ihsan diyor ki:

    Hgs cayir ovadan girdim pendikden ciktim 13500 tl yazdı 55ab610 plaka bilgi verirseniz sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir